Jak działamy

Dowiedz się jak działa nasz zespół pomocowy

Jesteśmy Zespołem Specjalistów, dzięki czemu działamy pełniej, bardziej holistycznie, niż pojedynczy ekspert w zaciszu swojego gabinetu. Gdy ktoś trafia na listę naszych klientów, może nawet nie wiedzieć, że automatycznie zostaje otoczony opieką wszystkich członków Zespołu. Często problemy naszych klientów nie ograniczają się do jednego obszaru, dlatego cenimy sobie fakt, że możemy wspierać kobiety i mężczyzn we wszystkich aspektach dorosłości. 

Psycholodzy pomagają uporządkować świat wewnętrzny – emocji, potrzeb, popędów, ograniczeń i kontakty społeczne.

Psychodietetyk nie tylko zajmuje się kwestiami odżywiania, ale i postrzeganiem swojej cielesności, leczeniem kompleksów, co często ułatwia seksuologom poprawianie “spraw łóżkowych” naszych klientów. 

Niektórym potrzebne jest zwykłe wsparcie czy porada w kwestiach rodzinnych, rodzicielskich i tu bardzo przydaje się doświadczenie pedagoga, doradcy wychowawczego. 

Choć  zdarza nam się zaproponować klientowi wizytę diagnostyczną lub czasową współpracę z innym specjalistą, to najczęściej sami prosimy o uwagi i sugestie koleżanki i kolegów w ramach naszych wewnętrznych zebrań Zespołu Specjalistycznego..

Tak więc otaczamy naszych Klientów wiedzą specjalistyczną ze wszystkich najważniejszych obszarów dorosłości, ale przede wszystkim autentyczną życzliwością, zaangażowaniem i "ludzkim podejściem do ludzkich spraw".

OBSZARY POMOCY

iko4.png
PSYCHOTERAPEUTA

EMOCJE, RELACJE, TRUDNOŚCI

iko6.png
PEDAGOG

WYCHOWANIE, WSPARCIE,

RODZICIELSTWO

iko-2.png
PSYCHODIETETYK

CIAŁO, WAGA, KOMPLEKSY

iko-72.png
POMOC W WYBORZE

Nie wiesz jakiego specjalistę wybrać?

Zadzwoń do nas!

iko3.png
PSYCHOSEKSUOLOG

SEKS, LIBIDO, LGBT+

iko5.png
DORADCA ZAWODOWY

PRACA, KARIERA,

ROZWÓJ ZAWODOWY