Pierwsze spotkanie indywidualne (50 min)

150zł

Kolejne spotkanie indywidualne (50 min)

130zł

Pierwsze spotkanie par/rodzin (50min)

170zł

Kolejne spotkanie par/rodzin (50min)

150zł

Spotaknie nieodwołane lub odwołane później niż 24h przed wizytą

70zł

Warsztaty i szkolenia

Indywidulna wycena

W gabinecie istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Prosimy o tym powiadomić przed płatnością, zgodnie z nowymi przepisami od 2020 r. w przypadku wystawienia paragonu, nie będzie możliwości zmiany na fakturę VAT. Klient chcący otrzymać taki dokument obowiązany jest podać dane niezbędne do jego wystawienia podczas dokonywania zamówienia: imię i nazwisko, adres, mail oraz NIP. 

 

Regulamin płatności w  Zespole Pomocowym “Nie Ma Nie” :

  • Wizyty potwierdzane 48h przed wyznaczonym terminem drogą mailową oraz SMS.
  • Odwołać spotkanie można maksymalnie 24h przed umówionym spotkaniem przez kalendarz na stronie internetowej lub telefonicznie przez recepcję.
  • Od momentu potwierdzenia wizyty traktujemy ją jako ostatecznie zarezerwowaną dla Ciebie. Jeżeli wizyta nie zostanie odwołana przed upływem 24 godzin przed umówioną godziną, pobieramy opłatę w wysokości 70zł, ponieważ nie mamy wtedy możliwości umówienia osób z listy rezerwowej.
  • Istnieje możliwość płacenia gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. W ostatnim przypadku środki na konto Zespołu Pomocowego “NIE MA NIE” muszą wpłynąć przed wizytą.
  • Opłata za wizytę powinna być wniesiona w recepcji po wyjściu z gabinetu.
  • Koszt usług zależy od ich formy i jest określony w cenniku na naszej stronie internetowej.
  • Jeżeli potrzebujesz pomocy i chcesz skorzystać z naszych usług a masz kłopoty finansowe – powiedz o tym swojemu specjaliście. Możliwe jest odroczenie opłat lub podzielenie na raty.