Robimy

Co oferujemy?

Warsztaty

Organizujemy warsztaty w gabinecie zlokalizowanym w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 486, jak i wyjazdowe - dla grup zorganizowanych.

Oferujemy nasze usługi na wyjściach czy wyjazdach integracyjnych oraz w firmach w sytuacjach kryzysowych.

Szkolenia

Szkolimy zarówno w tematach psychologicznych jak i seksuologicznych. Zapewniamy materiały i ćwiczenia, które pozwolą lepiej zrozumieć i zgłębić temat.

Poznaj prowadzącą

Mam dar i odwagę budowania prawdziwych relacji z moimi gośćmi gabinetowymi. 

Nie wierzę w samo działanie technik psychoterapeutycznych, nie wierzę w automatyczne zaufanie czy konieczność wejścia w role ucznia i mistrza, za to zarówno ja, jak i moi współpracownicy, uwielbiamy ludzi, z którymi mamy przyjemność się spotykać. 

Dlatego właśnie Niebieska Pomaga!

SZKOŁY RODZENIA, GRUPY KOBIET CIĘŻARNYCH

PSYCHOLOGICZNE

SEKSUOLOGICZNE

SZKOŁY RODZENIA, GRUPY KOBIET CIĘŻARNYCH

HORMONY CZY CHOROBA - SKĄD TEN SMUTEK?

Wykład o tym czym jest szok poporodowy oraz jak odróżnić baby blues od depresji poporodowej i co z tym wszystkim zrobić… Opowiem o tym, kiedy należy spokojnie przeczekać aż poporodowy smutek czy bezradność „sam przejdzie” a które objawy powinny skłonić młodą mamę do szukania pomocy.

ŻEBY CIAŁO ZNÓW CHCIAŁO

Wykład o tym czym jest szok poporodowy oraz jak odróżnić baby blues od depresji poporodowej i co z tym wszystkim zrobić… Opowiem o tym, kiedy należy spokojnie przeczekać aż poporodowy smutek czy bezradność „sam przejdzie” a które objawy powinny skłonić młodą mamę do szukania pomocy.

PARTNER (i tata) DOSKONALE UWAŻNY

Szkolenie dla partnerów kobiet ciężarnych o tym, czego uważny partner absolutnie nie może przegapić ani zaniedbać nie tylko w ciąży, ale również po porodzie!

Na co panowie muszą zwracać uwagę dla dobra swojej kobiety i swojego potomka, jak powinni reagować na niepokojące sygnały i jak zapanować nad całym tym wczesno rodzicielskim bałaganem. Bo wiedza daje moc!

Zmodyfikowany pod panów wykład nr 1.

ZDROWY EGOIZM RODZICÓW

Pogadamy o tym, jak się nie zatracić w rodzicielstwie, z czego absolutnie nie rezygnować z tytułu urodzenia dziecka i jak emocjonalnie na rodzicielstwie skorzystać a nie stracić.  W imię zasady „matka też człowiek, ojciec nadal facet!”

 

ROZWÓJ SEKSUALNY DZIECKA cz.1

(od urodzenia do 6 roku życia) 

Człowiek jest istotą seksualną od urodzenia do śmierci. Co w rozwoju płciowym dziecka może Was zaskoczyć i na co warto się przygotować. A także garść niepopularnych informacji, jakich nie przeczytacie w podręcznikach wychowywania najmłodszych pociech.

Warsztaty psychologiczne

CZAR DOJRZAŁYCH PAR

Warsztat dla par z długim stażem związkowym lub takich w których co najmniej 1 z partnerów przekroczył 40 rok życia. O rutynie, nudzie, potrzebie nowych wyzwań, uważności na zmiany indywidualne i związkowe! O akceptacji zmieniających się potrzeb, zmieniających się ciał, zmieniających się ról społecznych.

Niedoceniany

KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO

Ze wszystkich kryzysów rozwojowych najwięcej mówimy o okresie dorastania i przejścia na emeryturę. Czy kryzys wieku średniego naprawdę istnieje? Czy dotyczy jedynie mężczyzn i objawia się szukaniem młodej kochanki? Czy można mu jakoś zapobiegać lub jakoś bez katastrofy życiowej przetrwać? I czy da się z niego, cokolwiek pozytywnego wyciągnąć? Chętnie odpowiem na te i inne pytania…

KRYZYS BEZ TERAPII

Wbrew obiegowej opinii (często podtrzymywanej przez samych terapeutów) nie każda trudna sytuacja życiowa wymaga psychoterapii! W przypadku kryzysów rozwojowych, przeżywania trudnych emocji w związku z bieżącymi wydarzeniami, doświadczania straty czy żałoby mamy zasoby, żeby poradzić sobie z pomocą… kogoś bliskiego. Nie potrzeba wiedzy specjalistycznej, za to bardzo ważna jest ogromna doza empatii i wiedza nt. natury kryzysu. Empatii nikogo nie nauczę, wiedzę chętnie dostarczę!

NIEŚMIAŁOŚĆ, pierwszy stopień do piekła samotności

Wykład tylko dla nieśmiałych o tym, że nieśmiałość nie jest defektem mózgu, została uwarunkowana a teraz, niestety, jest przez Ciebie podtrzymywana. Czy nieśmiałość to to samo co introwertyzm? Czy kobieca i męska nieśmiałość czymś się różni? Kiedy bycie nieśmiałym się opłaca? A gdybyś tak przestał(a) być osobą nieśmiałą, to co wtedy? Czy warto walczyć z samą nieśmiałością, czy tylko z jej skutkami? O tym wszystkim opowiem śmiało (bo już nieśmiałość skutecznie pokonałam).

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!